VIRTUÁLNA PREHLIADKA +420 235 301 321 Servis
czech arrow
NIR analyzátor obilia GRANOLYSER

NIR analyzátor obilia GRANOLYSER

RÝCHLE MERANIE

RÝCHLE MERANIE

NIR TECHNOLÓGIA

NIR TECHNOLÓGIA

INTEGROVANÁ TLAČIAREŇ

INTEGROVANÁ TLAČIAREŇ

GRANOLYSER ako kompletné laboratórium na rozbor vzoriek obilia z poľa.

scroll
NIR analyzátor obilia GRANOLYSER

RÝCHLE MERANIE VLHKOSTI OBILNÍN A ĎALŠÍCH UKAZOVATEĽOV

NIR analyzátor GRANOLYSER je jednoducho povedané kompletné laboratórium na rozbor vzoriek obilia z poľa. Systém stanovenia výsledkov je založený na princípe merania diódového poľa. Táto metóda je vhodná na meranie kvality všetkých zrnovín, semien, strukovín a olejnín. Výsledok merania je zobrazovaný na displeji a je možné ho vytlačiť. GRANOLYSER má tiež exportnú funkciu výsledkov, ktoré potom môžu byť jednoducho spracované do excelovej tabuľky na bežnom PC.

GRANOLYSER pracuje v rozsahu vlnových dĺžok 950 až 1550 nm s vysokou citlivosťou, a preto poskytuje precízne výsledky pri stanovení vlhkosti, obsahu proteínov (N-látok), olejov, hektolitrovej váhy, sedimentačného indexu (Zelenyho test), obsahu gluténov a škrobu.

  • rýchly výsledok do 40 sekúnd
  • veľký objem vzorky 600 ml
  • NIR technológia s vysokým rozlíšením
  • kvalitné vyhotovenie
  • viac než 1000 skenov na vzorku
  • farebný 8“ displej
  • integrovaná tlačiareň
  • atraktívna cena

Postup merania

Naplňte zásobník, zvoľte meraný produkt na displeji a zapnite štart. Granolyser odoberie 600 ml vzorku na meranie a vykoná 1500× skenovanie. Potom sa výsledok zobrazí na displeji. Výsledok je možné vytlačiť. Granolyser má tiež exportnú funkciu výsledkov, ktoré potom môžu byť jednoducho spracované do excelovej tabuľky na bežnom PC.

Pohodlne si môžete ukladať svoje výsledky meraní na výrobu vlastnej kalibračnej krivky. GRANOLYSER podporuje MLR a tiež PLSR kalibračné modely. Prístroj má integrovaný sieťový adaptér a USB rozhranie na rozšírenie na prevod dát, napojenie na čítačku čiarových kódov, klávesnicu a pamäťové karty.

Odoslať dotaz

Kontaktný formulár

Dajte nám vedieť...

soc soc