VIRTUÁLNA PREHLIADKA +420 235 301 321 Servis
czech arrow
Príjmová hala, expedícia, váženie

Príjmová hala, expedícia, váženie

VYSOKÝ <br>VÝKON PRÍJMU

VYSOKÝ
VÝKON PRÍJMU

VÁŽENIE <br>KAMIÓNOV DO 60 T

VÁŽENIE
KAMIÓNOV DO 60 T

ĽAHKÁ <br>EXPEDÍCIA

ĽAHKÁ
EXPEDÍCIA

Pozberové technológie firmy PAWLICA vám uľahčia príjem
aj expedíciu obilnín a iných zrnovín.

scroll
PRÍJEM A EXPEDÍCIA VÁŽENIE REFERENCIE
Príjmová hala, expedícia, váženie

RÝCHLY PRÍJEM A EXPEDÍCIA VÁŠHO OBILIA

Staršie pozberové linky sa často trápia s problémom nedostatočne výkonného príjmu, čím sa spomaľuje a komplikuje žatva. S našou pomocou sa však môže príjem vašej linky niekoľkonásobne zvýšiť, a to inštaláciou nového príjmového koša. Doprava materiálu od príjmu je riešená pomocou dopravníkov SKANDIA. Výkon príjmu sa tak najčastejšie pohybuje medzi 40 až 250 t/h, ale môže byť aj vyšší. Na prianie zákazníka môžeme inštalovať aj dva príjmové koše do jednej pozberovej linky, každý pre iný druh materiálu. Na expedíciu alebo ako manipulačné medzizásobníky na vyrovnávanie rozdielnych výkonov dopravných ciest medzi procesmi pozberovej linky využívame akumulačné a expedičné zásobníky českej výroby z oceľovej konštrukcie. Ich objem sa pohybuje medzi 30 a 60 t a podjazdová výška je 4,2 m. Expedičné zásobníky je možné osadiť tenzometrickým vážením. Alternatívnym variantom je inštalácia cestnej mostovej váhy PAWLICA TruckScale s váživosťou do 60 t. 

  • výkon príjmu 40 – 250 t/h
  • bezzvyškový príjem
  • dlhá životnosť
  • expedičné zásobníky s objemom 30 – 60 t
  • možnosť tenzometrického váženia
  • možnosť váženia kamiónov do 60 t

PRÍJMOVÝ KÔŠ A EXPEDÍCIA

Skúsenosť overená rokmi praxe ukázala, že je veľmi výhodné združiť časť príjmu a expedície do jednej haly. Vstup a výstup komodity je pekne pod kontrolou na jednom mieste a zároveň veľmi často ušetríme aj množstvo presypov a šetríme dopravné cesty. 

VÁŽENIE

Na príjem a nakládku obilia ponúkame tri varianty váh. Prvým variantom je prietoková váha JESMA, ktorá je navrhnutá na priebežné váženie veľkých objemov obilia a sypkých materiálov s cieľom dosiahnuť vysokú prevádzkovú spoľahlivosť a presnosť s certifikáciou na obchodné účely. Druhým variantom je cestná mostová váha PAWLICA TruckScale. V poľnohospodárskych podnikoch sa najčastejšie využíva vo vyhotovení zapustenom, zarovnanom s okolitým terénom. Obvyklý rozmer pre poľnohospodárske podniky býva 3 × 18 m s váživosťou do 60 t. Treťou alternatívou na váženie pri nakládke je použitie tenzometrických váh na expedičných zásobníkoch.

Viac informácií

Referencie

Dajte nám vedieť...

soc soc