VIRTUÁLNA PREHLIADKA +420 235 301 321 Servis
czech arrow

Sila BIN menších rozmerov teraz v e-shope PAWLICA


Vzhľadom na zvýšený dopyt zákazníkov po jednoduchom, rýchlom a cenovo dostupnom riešení na skladovanie komodít v menších objemoch sme na našom e-shope pripravili ponuku menších BIN síl.

Sortiment BIN s menšími rozmermi je teraz k dispozícii v našom e-shope

Jednoduchý spôsob, ako získať silo s plochým dnom z hladkého pozinkovaného plechu na skladovanie obilia s objemom od 10 t do 140 t pšenice, nájdete v našom e-shope.

Zákazník dostane svoje silo s dvojročnou zárukou do 4-6 týždňov od záväznej objednávky a zaplatenia zálohy.

Dopravu aj montáž je možné zabezpečiť samostatne alebo s našou pomocou, v prípade montáže pod dohľadom spoločnosti PAWLICA. Ponuka služieb našej spoločnosti samozrejme zahŕňa aj možnosť kompletnej montáže montážnou skupinou výrobcu vrátane dopravy, stravy a ubytovania.

Zákazník dostane veľmi širokú škálu základného vybavenia za nízku cenu, ale môže si vybrať aj nadštandardné prvky.

Zoznam základných komponentov štandardného vybavenia zahŕňa plášť z plochých pozinkovaných oceľových plechov, kotvy na upevnenie k základom alebo strechu navrhnutú na zaťaženie snehom v teréne 1,6 kN/m². Okrem toho existuje množstvo dôležitých spojovacích prvkov s antikoróznym povlakom. Vstupné a výstupné otvory, vonkajší a vnútorný rebrík s bezpečnostnou klietkou. Medzi prevzdušňovacie prvky patrí napríklad perforovaná oceľová podlaha s perforáciou po celom povrchu alebo manometer na meranie tlaku kvapaliny. Systém stohovania a rozkladania zahŕňa pneumatický dopravník (potrubie na pripojenie pneumatickej stohovacej zostavy) alebo vypúšťanie vriec, ktoré umožňuje rozkladať silo priamo do vriec.

Náš zákazník si môže vybrať aj voliteľné doplnky, ako sú ďalšie komponenty na prevzdušňovanie, napríklad radiálny ventilátor, strešný odsávací ventilátor alebo panel na čítanie údajov, ktorý sa pripojí k riadiacemu modulu sila a zobrazuje teplotu v sile.

To všetko a ešte oveľa viac nájdete v našej ponuke. Rôzne moduly a jednotlivé prvky sila je možné objednať aj samostatne. Samozrejmosťou je asistenčný a poradenský servis spoločnosti PAWLICA od A do Z.

Pozinkované obilné silá od poľského výrobcu BIN sú vynikajúcou voľbou na uskladnenie zozbieraného obilia v silách s menšou a strednou kapacitou. Je to valcový prefabrikovaný zásobník na obilie zostavený z hladkých, žiarovo pozinkovaných oceľových plechov fínskej výroby. Jednotlivé dosky sila sú spojené vysokopevnostnými skrutkami a spoje sú utesnené proti vniknutiu vonkajšej vody.

Vďaka jednoduchej konštrukcii obilného sila BIN ho možno postaviť už za niekoľko dní!

Ponuka e-shopu bude ďalej rozšírená o silá BIN s kužeľovými zásobníkmi alebo praktické nádrže na zadržiavanie vody.

www.pawlica-eshop.cz

 

Dotaz na projektového manažéra

Dajte nám vedieť...

soc soc