VIRTUÁLNA PREHLIADKA +420 235 301 321 Servis
czech arrow

Sledujte s nami výstavbu pozberovej linky v Malackách na Slovensku!


Výstavbu piatich síl US BROCK s kapacitou 4x 3 040 ton + 1x 700 ton + 170 ton pšenice budeme pravidelne dokumentovať a o celý vývoj sa podeliť vo fotogalérii.

Pre spoločnosť FirstFarms Agra M s.r.o., ktorá obhospodaruje približne 21 000 hektárov poľnohospodárskej pôdy na Slovensku, v Českej republike a Rumunsku, sme koncom októbra 2021 začali realizovať projekt výstavby pozberovej linky v okrese Malacky na Slovensku, ktorej súčasťou budú americké silá BROCK s celkovou kapacitou 13. RUBERG RVS 150, najúspornejšia sušička STELA vo verzii BiTurbo a päť expedičných zásobníkov s tenzometrickým vážením.

Spoločnosť FirstFarms pestuje rôzne plodiny na predaj a pre vlastnú potrebu alebo ako krmivo pre živočíšnu výrobu. Hoci sú niektoré dcérske spoločnosti geograficky blízko, medzi obchodnými jednotkami rastlinnej výroby sú stále také veľké vzdialenosti, že riziko je rozdelené, keďže je pomerne nepravdepodobné, že by všetky obchodné jednotky boli postihnuté suchom alebo záplavami v rovnakom čase.

Priebeh celej výstavby piatich amerických síl BROCK s hmotnosťou 4x 3 040 ton + 1x 700 ton + 170 ton pšenice budeme pravidelne dokumentovať a o celý vývoj sa podeliť v našej fotogalérii tu.

Všetky silá budú vybavené káblami s teplomerom, kontinuálnym meraním výšky stohu, strešným ventilátorom proti kondenzácii, ako aj vysokotlakovými ventilátormi na 100 % prevzdušnenie materiálu.

Sledujte náš tím PAWLICA!

POSTUP VÝSTAVBY

Dajte nám vedieť...

soc soc